Kurulduğumuz günden bugüne yenilikçi düşünce en temel değerlerimizi oluşturmaktadır. Şirketin başarısı, her bir çalışanın kendi yaptığı iş çerçevesinde önemli bir katkıda bulunması ve bunu toplam şirket performansını etkileyecek düzeye taşıması ile mümkün olacaktır. Bu doğrultuda her zaman çalışanlarımızın aktif katılımını destekler ve buna imkan yaratırız. Böylelikle gelişime açık, dinamik bir ekip oluşturmayı ve başarı çizgimizi daima daha yukarı taşımayı hedefliyoruz.

 

İnsan Kaynakları tarafından görevin gerektirdiği özellikler belirlenerek işe alım süreci başlatılır. Yöneticiler gelen başvuruları mülakatlar ile değerlendirilir. Başarılı adaylar pozisyonlara yerleştirilir. Görüşme yapılan adaya mutlaka mülakat sonucu bildirilir.

 

Pozisyonların gerektirdiği yetkinliklerle birlikte aşağıda anılan özelliklere de sahip olmak, adaylardan ayrıca beklenmektedir. 

 

  1. Takım çalışmasına yatkınlık
  2. İletişim yeteneği
  3. Öğrenme ve kendini geliştirme arzusu
  4. İç motivasyon

Staj programları, gelecekte potansiyel çalışanlarımız olabilecek öğrencilere iş ortamını ve uluslararası şirket kültürümüzü tanıma fırsatı vererek kendilerine çalışma alanı seçimlerinde yol gösterme amacını taşımaktadır.